Yükleniyor...

Kerem Köfteoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Doğudaki Tanıtım Elçilerimiz: Çin’deki Türkler programında konuşan  Polin Waterparks Çin Ülke Müdürü Emre Kişioğlu, Şanghay’da inanılmaz bir değişim yaşandığına dikkat çekerek “Güçlü bir iç pazara sahip olduğundan, buraya mal satmak bir Avrupa ülkesine satmak anlamına geliyor. Türk firmalarına şehrin bu potansiyelini dikkate almalarını öneriyorum” diyor.

“ŞANGHAY, 26 MİLYONU AŞKIN ALIM GÜCÜ YÜKSEK NÜFUSUYLA TEK BAŞINA BİR AVRUPA ÜLKESİNE BEDELDİR. GİRİŞİMCİLERİMİZ BU POTANSİYELİ DEĞERLENDİRMELİ

Kişioğlu ülkede gerçekleştirdikleri projeleri ise şöyle özetledi: “Şimdiye kadar büyüklüklerine göre maliyetleri yarım milyon dolardan başlayıp on milyon dolara kadar çıkan 25 su ve eğlence parkı projesini tamamladık. Pandemi döneminde bile iki yeni proje aldık. Yarım asırlık bir şirket olarak, dünyanın çeşitli ülkelerinde de anahtar teslimi projeler yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz alanda dünyada ilk üç firma arasındayız, tasarımda birçok uluslararası ödülün de sahibiyiz.”

4. Konuk Mart 31, 2021
1. Program Mart 17, 2021
The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.