Yükleniyor...

Kerem Köfteoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Doğudaki Tanıtım Elçilerimiz: Çin’deki Türkler programında konuşan 9Th District kurucusu Malkoç Yıldan, çayın anavatanı Çin’de Türk çayı ve kahvesini tanıtıyor. Ülkedeki bazı organizasyonlarda Türk kahvesini tanıttıklarını hatırlatan Yıldan “Yeni tanıtım kampanyası hazırlıyoruz. Şartlar uygun olursa Şanghay’da kahve dükkanımızı da açıp tanıtımlarımızı hızlandıracağız” diyor.

PAZARIN BU ÖZELLİĞİNİ AKILLARINDAN ÇIKARMAYIP, ÜRÜNLERİNİ ÜLKENİN BÜTÜNÜNDE DEĞİL, BÖLGESEL OLARAK TANITSINLAR. PAZARI İYİ ARAŞTIRSINLAR BU KONUDA PROFESYONEL DANIŞMANLIK HİZMETİ ALSINLAR

“Çin’in her bölgesi birbirinden sosyal ve kültürel açıdan farklı ve kendine özgü bir yapıya sahip” diyen Yıldan sözlerini şöyle noktalıyor: “Çinli tüketici çok akıllı ve birçok kaynağı rahatça araştırabiliyor. Önünde birçok seçenek var. Buna rağmen araştırma yapıp tüketicilerin beklentileri ve pazarın yapısını öğrenenler ürünlerini satmayı başarıyor. Şirket olarak, ürünle ilgili çift taraflı pazar araştırmaları, pazara  giriş  analizleri, satış ve dağıtım ağının oluşturulup  geliştirilmesi konularında danışmanlık hizmeti vermeye hazırız. Öte yandan kurulacak olan Çin Türk Ticaret Odası’nın da Türk ürünü ve markalarını Çin pazarında güçlendirecek faaliyetlerde bulunacağına inanıyorum.”

10. Konuk Mayıs 19, 2021
1. Program Mart 17, 2021
The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.